29 Ağustos 2013 #1982319

TTNET Kabloları Değiştirmiyor Ve Sürekli Kesinti Yaşıyoruz!

Daha önceden de belirtmiş olmama rağmen yaklaşık 15 yıllık kablo değiştirilmemiş ve bu kablodan ötürü interneti kullanmaya başlamamın ilk ayın sonundan itibaren bu güne kadar problemler (hız, kesinti, ani kayıplar v.s.) eksik olmamıştır. Kablonun çok eski olduğunu defalarca bildirmeme rağmen kaale alınmadım.


En son Pazartesi yaşanan sorun üzerine kablodaki kopukluğu kendim buldum düzelttim ama her an yine sorun yaratabileceği için kablo değişim talebimi arıza kaydı sisteminiz ile ilettim ama ne Pazartesi ne Salı ne de Çarşamba hiç bir ekibiniz uğramadı.


Kablo bugün yine bir yerinden kopukluk sebebi ile veriyi aktaramamakta olup, TTNET ekibi tarafından sorun ile ilgilenilmemektedir.

Mesut 49 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön