24 Ağustos 2013 #1974801

TTNET İzinsiz Abonelik Başlatmışlar!

TTNET hizmetlerinden memnun olmadığım için üyeliğimi iptal etmek istedim. Müşteri hizmetlerini aradığımda telefonla başvurunun yeterli olmadığı, müdürlüğe dilekçe vermem gerektiği söylendi. 21.08.2013 tarihinde Gayrettepe müdürlüklerine imzalı dilekçe verdim ve hatlarımın kapatıldığı söylendi. 24.08.2013 tarihinde çağrı merkezinden arandım ve tekrar talebimin onayı istendi. Zaten imza verdiğin halde neden arandığımı sorsam da sürecin böyle işlediği vs. anlatıldı ve tekrar iptali onaylamamı istediler.


Onaylıyorum diye telefonu kapattım ve 2 dakika sonra hattınız kullanıma açılmıştır mesajı geldi. Tekrar müşteri hizmetlerini aradım ve bana Eminönü Müdürlüğünden hattı kullanıma açma talebini onayladığımı bu nedenle açıldığı söylendi. Çağrı merkezindekiler resmen yanıltarak, onaylıyorum kelimesini ağzımdan alıp adıma tekrar hat açtılar.


İptali içinse yeniden müdürlüğe gitmemi istiyorlar. Telefon kayıtlarımın dinlenmesini talep ettim. Hem çağrı merkezindeki bayan hakkında suç duyurusunda bulunacağım hem de bu şirket hakkında tazminat davası açacağım.

Çiğdem 42 Okunma

Cevaplar

  • Çiğdem27 Ağustos 2013

    Sürekli oylayıcı cevağlar verilerek, hiçbir çözüm üretilmedi. Bir daha asla bu kurumun hizmetlerini tercih etmem!

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön