17 Eylül 2015

TTNET İstemediğim Reklam SMS'i ve Aramaları!

1 hafta 10 gün kadar önce 444 0 375 numaralı müşteri hizmetlerinden aradılar. Sadece ADSL bağlantısı için kullandığım sabit telefonuma kampanya önerdiler. İstemediğimi ve bu konuda tekrar aranmak istemediğimi sisteme yazmalarını belirttim. Bu isteğim sonrasında telefonu kapatır kapatmaz ardı ardına farklı firmalardan 5-6 reklam mesajı geldi. İstemediğim halde bir yere kayıt ettikleri ve reklam mesajı yollandığı açıkça ortada çünkü bu arama öncesinde 3-5 günde 1 reklam mesajı alıyordum. O günden beri her gün en az 20-30 mesaj geliyor cep telefonuma. Hizmet vermedikleri gibi insanları rahatsız ediyorlar.

Turgut 82 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi17 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön