11 Şubat 2014 #2287186

TTNET İstemediğim İşlemi Gerçekleştirerek Borç Çıkardı

2013 Aralık'ta askerde olmam dolayısıyla internet hattımın kapatılmasını istedim; ancak bana anlaşma/kontrat süresinin 2 yıl olduğunu ve ancak 6 aylığına dondurma işlemi gerçekleştirilebileceğini söylediler. Ben de tamam dedim ve kabul ettim. Aradan 2 ay geçtikten sonra hattımı tekrar açtırmak istediğimde hattı tekrar açtırmanın mümkün olmadığını çünkü hattın tamamen iptal edildiğini söylediler.


Hatta bağlı telefon numarası için de yaklaşık 2 hafta önce ulaşıldı ve isterseniz telefonunuz kalsın kullanmadığınız süre ödeme yapmazsınız dendi. Ben de tatmam dedim. İnternet hattımı tekrar açtıramadığım gibi ben istememe rağmen kapatılan telefondan da borç çıkartıldı.

Halil 143 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön