01 Nisan 2013 #1716918

Ttnet İstemediğim Halde Modem Verdi!

Birkaç gün önce, Bayrampaşa'daki bir Ttnet bayiisi aracılığı ile 12 ay taahhütlü adsl abonesi oldum. Birkaç gün sonra bayii tarafından arandım ve modem istemediğim halde ücretsiz modemimin geldiğini, gelip alabileceğimi söylediler. Gidip aldım ve daha sonra tarifemi öğrenmek için Ttnet'i aradım ve modemin ücretsiz olmadığını faturama yansıtacaklarını söylediler.


Oysa ben ücretli modem istememiştim. Müşteri hizmetlerine geri iade edip edemeyeceğimi sorunca, kendilerini bağlamayacağını bayilerini ikna etmem gerektiğini söylediler.

Mehmet 29 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön