11 Haziran 2013

Ttnet İstemediğim Halde Mobil Modem Satıldı!

Yeni almış olduğumuz sınırsız internet Tivibu telefon 3 paket programı adı altında almış olduğumuz aboneliğe istinaden yanında vermiş oldukları telekom personeli tarafından 3 g bizlerin normalde bilmiş olduğumuz mobil modem i paket programın içerisinde dahil diye tarafımıza 12 ay sözleşme ile hiç bir şekilde bilgi verilmeden normal abonelik sözleşmesi imzalatır gibi tarafımıza imzalatılmış bulunmaktadır.


Ttnetin sayfasından sonradan öğrenmiş olduğum kadarıyla ücrete tabi olduğunu öğrenerek Ttnet müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek neden böyle işlem yapıldığı sorusunu sorduğumuzda 80 tl cezai işlem ödedikten iptal edileceği söylenmiştir nasıl işlem yapacağımı yol gösterilmesini rica ederim.

Aytekin 48 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Haziran 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön