01 Nisan 2013

Ttnet İstemediğim Bir Pakete Almışlar!

Ttnet beni istemediğim bir pakete almış. Sözleşmem elime ulaşmadan paket değişikliği istedim. Fakat bunu gerçekleştirmeden yanlış paketin sözleşmesini adresime kargolamışlar. Durumdan bir haber olan eşim ise bu sözleşmeyi imzalamış. Benim bilgim dahilinde değil.

Aboneliğimin iptalini istiyorum. Aksi durumda Ttnet'i mahkemeye vermek zorunda kalacak elli kere durumu anlattım çağrı merkezine benden ceza bedeli talep edeceklerini söylediler. Fatura benim adıma fakat sözleşmeyi ben imzalamadım, sözleşme geçersizdir. Fatura benim adıma.

Hayri 24 Okunma

Cevaplar

 • Hayri03 Nisan 2013

  adıma gönderilen sözleşme metnini eşim habersiz imzalamış 2 aydır arıyorum iptali için kimse ilgilenmiyor durum ile. ben paketin iptalini istiyorum yalnış pakete almışlar. artık paket değişikliği falan değil abonelik iptali istiyorum.

 • Hayri02 Nisan 2013

  Ttnet beni istemediğim bir pakete almış. Sözleşmem elime ulaşmadan paket değişikliği istedim. Fakat bunu gerçekleştirmeden yanlış paketin sözleşmesini adresime kargolamışlar. Durumdan bir haber olan eşim ise bu sözleşmeyi imzalamış. Benim bilgim dahilinde değil. Aboneliğimin iptalini istiyorum. Aksi durumda Ttnet'i mahkemeye vermek zorunda kalacak elli kere durumu anlattım çağrı merkezine benden ceza bedeli talep edeceklerini söylediler. Fatura benim adıma fakat sözleşmeyi ben imzalamadım, sözleşme geçersizdir. Fatura benim adıma

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, yapılan kontrollerde ilgili birim tarafından SMS ile bilgilendirme yapıldığı görülmüştür. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi01 Nisan 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön