04 Mayıs 2013 #1778785

Ttnet İstediğim Müzikleri İndiremiyorum!

TTnet müziğe üye oldum. 4 tl verip 100 şarkı indirebilmek için. Ama ne yazıkki indirmek istediğim yarısından çoğunu indiremiyorum. Sadece yerli şarkıları indirebiliyorum ki, onlarda sevdiğim tarzda değil. Üyeliğim üç gün içerisinde bitiyor. İstediğim müzikleri indiremiyorsam neden üye oldum ben ? istediğim yabancı müziklerin yarısı yok ( nancy sinatra müzikleri dahil ) , diğer yarısı ise maalesef inmiyor.

İsmail 67 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön