16 Nisan 2013 #1747015

Ttnet İstediğim Hızı Sağlayamıyor!

Ttnet alt yapısını kullanan firma netgalaksi den 16 mbs sınırsız internet satın almak istiyorum. Ve modemime gelen sinyal 22 mbs e kadar buluyor. Yalnız Ttnet bunun mümkün olmayacağını söylüyor. Yapılan teknik çalışmalarda hızın verilebileceğinide söylüyorlar! Yalnız mümkün olmadığınıda söylüyorlar. Yani diyorlar ki; ya bizden alırsınız ya da ben portlarımı meşgul etmem. Şuan 2 gündür internet adsl ışığını sabitleyemiyorlar. 13-14-15 mbs hıza bile razıyım.

Bağdaş 208 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön