04 Mayıs 2013 #1778682

Ttnet İstanbul'un Göbeğinde Dünya'nın Etrafını 4 Kez Dönen Ttnet'ten Hizmet Alamıyorum!

Ttnet'in Fiber internet hizmetiniz ile ilgili TV ekranlarında izlemekte olduğumuz reklamlarında "Dünya'nın çevresini 4 kez döndük" sloganı ile kast ettiği nedir anlamakta zorlanıyorum. Öyle ki İstanbul'un göbeğinden (EYÜP) fiber internet başvurusu yapmak istiyorum ancak bu bölge de fiber internet hizmeti veremediklerini söylüyorlar.


Aynı durum TİVİBU hizmetleri içinde geçerli. Durum böyleyken Dünya'nın etrafını değil 4 kez 444 kez dönseler ne fayda. Hizmet kalitesi arttırılması teknolojik iyileştirmenin yanı sıra nüfuz edilen alan ölçeği ile de doğru orantılıdır. Kusura bakmayın bir kez daha sınıfta kaldınız !

Yunus 95 Okunma

Cevaplar

  • Yunus28 Haziran 2013

    firma tarafından bir bilgilendirme maili gönderilmiş gönderilen mailde şikayetime ilişkin her hangi bir bilgi ve çözüm yöntemi vs. yer almamaktadır. TTNET in şikayet sürecinde sergilediği tutumdan oldukça rahatsız olduğu bildirmek isterim.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön