05 Eylül 2013

TTNET İşlem Başvurumuzu Almıyorlar!

Antalya Elmalı Türk Telekom Ofisi "çalışan personelimiz izinde" gerekçesiyle iptal dilekçemizi almıyor. İlçede Telekom tarafından tüm işlemler durmuş vaziyette. 2 gün içerisinde işlem yapılmazsa yeni fatura kesilecek ve maddi zarara uğrayacağız. Ayrıca anlaşmalı bayi AKAR İletişim de yoğunluk var kapatma yapmıyoruz cevabıyla geri çeviriyor.


Her iki yere de defalarca gidilmiş olup müşteri hizmetleri de bilgilendirilmiş ancak sonuç alınamamıştır.

Ali 41 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ali05 Eylül 2013

    Çağrı merkezi ile yapılan görüşmeler sonuç vermemiştir. Şikayetvar.com' a çok teşekkürler.

  • Türk Telekom Temsilcisi05 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön