03 Şubat 2014 #2270766

TTNET İşini Ciddiye Almıyor

252** no'lu hattım kapatıldı. Yalın internete başvuruyorum. Ankastre kutusu bozuk diyorlar. Elektrikçi getirdim. Arıza değil ve 10 slotlu kutunun 3 tanesi dolu 7 tane boş yer varmış. Fotoğrafları attım ama inceleme dahi yapmamışlar. Bu kurumların ciddiyeti hakkında şüphe etmeye başladım.


Koskoca 2 kurum 2 tane teknik elemanın yanlış beyanıyla insanlara yanlış yönledirme yapıyorlar. Bundan öte diyecek bir şey var mıdır? Müşteri memnuniyeti deniliyor. Dürüst hızlı hizmet deniliyor? 2 tane eleman ellerinde çeviriyor bu kurumları haberleri yok.

Aydın 53 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön