06 Kasım 2013

TTNET İş Yerimizde İnternet Bağlantımız Yok!

Yaklaşık olarak 6 aydır her ay en az bir defa bağlantı sorunları yaşamaktaydık. Kısa sürede olmasa da bir çözüm elde edebiliyorduk 1 kasım dan bu güne kadar doğru dürüst internet bağlantısı alamıyoruz.


Burası bir iş yeri olduğu için ve bayisi olduğumuz firmanın satış, servis ve ürün teslim kontrolleri internet üzerinden yapılmakta aynı zaman da kredi kartı cihazları, alarm ve kamera sistemlerimiz de internet üzerinden çalışıyor.


Mağduriyetimizi telefon da dile getirmemize rağmen hala çözüm bulmuş değiller. Ben de TTNET'in kullanamadığım ya da kopma sorunu yaşadığım günleri buna bağlı olarak kaçırdığım satışları ve tahsil edemediğimiz ödemelerden doğan zararın telafisini istiyorum.

Semih 40 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön