24 Haziran 2014

TTNET İptali Sağlamadı

TTNET aboneliğimizi iptal ettirmek istemimize rağmen iptalini sağlamamışlardır. Bir kaç kere ilgili kuruma gidip borç tutarını ödemek istediğimizde de sistemin hatalı olduğunu pos cihazlarının hatalı olduğunu söylenip ödeme yapılamamıştır. İlgili tutar her geçen gün arttırmaktadırlar ve iptali için sorun çıkarmaktadır. Çalışanın personel tutumu son derece kabadır.

Şengül 352 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Haziran 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Haziran 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön