24 Aralık 2014

TTNET İptali İşlemi Askıda, Nakil Yaptıramıyorum!

23/12/2014'de Tivibu aboneliğimi iptal ettirdim. İnternet ve telefon aboneliğimi naklettirmek için başvurdum. Ancak Tivibu aboneliğimin iptali askıda olduğu için nakil talebimi işleme alamadılar. Bugün hala askıda görünüyor. Çağrı merkezinden iptal işleminin 7 gün sürebileceği söylendi, bu esnada internet ve telefon faturam işliyor ancak nakil ettiremediğim için hizmet alamıyorum. Tivibu aboneliğimin bir an önce iptal edilerek askıdaki işlemimin rutine döndürülmesi talebimi ise kimse yerine getirmiyor.

Hakan 210 Okunma

Cevaplar

 • Hakan07 Ocak 2015

  Sistemimiz böyle diye diye beni 15 gün internetsiz bıraktılar. Hala da internete bağlanabilmiş değilim.

 • Hakan07 Ocak 2015

  Bu gün 07/01/2015 tarihinde ben hala internete erişim sağlayamıyorum. İptal gerçekleşti, nakil talebinde bulunduk. Onu bekledik, hattın açılması için bekletildik, hat açıldı işlemimin 15. gününde ben internete ulaşamıyorum. Şimdi de arıza kaydı oluşturduk bakalım bu kaç gün sürecek.

 • Hakan26 Aralık 2014

  Çağrı merkezi tarafından arandım ve iptal işleminin 7 gün süreceği hususunda bilgilendirildim. Şikayet konum geçerliliğini korumaktadır. Türk teknolojisinin amiral gemisi TTNET'in sisteminin iptal işlemini tamamlaması neden 7 gün sürmektedir. Ayrıca işlemim neden askıya alınıyor. Pekala iptal işlemim gerçekleştirilirken nakil talebimde işleme konabilmeli. Tivibu aboneliğimi iptal ettiğim için cezalandırılıyor muyum? İşlemim 26/12/2014 17:05 günü itibari ile henüz gerçekleşmedi. Bu süre zarfında hizmet alamama rağmen faturam işlemekte. Zararımı kim tazmin edecek? Ayrıca 2014 yılında bilgisayar çağında daha kaç gün internetsiz kalmak zorundayım? Tüketici hakem heyeti aracılığıyla davamı devam ettireceğim. Şikayetvar.com'a teşekkür ederim.

 • Türk Telekom Temsilcisi26 Aralık 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Hakan25 Aralık 2014

  çağrı merkeziniz tarafından 20/12/2014 saat 15:26 itibari ile işlemimin hala askıda olduğu söylendi. Şu an faturam işlemeye devam ediyor ancak nakil işlemimi gerçekleştiremediğiniz için hala hizmet alamıyorum. Ayrıca çağrı merkezinizin hiç bir birimi bu sorunu çözemiyor. Mağduriyetimin derhal giderilmesini talep ediyorum. Ya naklimi gerçekleştirin, iptal sürecine bu şekilde devam edin ya da bir an önce iptal işlemimi gerçekleştirin

 • Türk Telekom Temsilcisi24 Aralık 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön