10 Kasım 2014

TTNET İptal Yerine Aboneliğimi Dondurmuş!

Ben 13 ekimde Ağrı Türk Telekom müdürlüğüne TTNET aboneliğimi iptal ettirmek üzere dilekçe verdim aradan bir kaç gün geçtikten sonra TTNET aboneliğimin iptal edildiğine dair TTNET tarafından arandım.


Oysa bu gün TTNET'i aradığımda iptal yerine dondurma işlemin yapılmış olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım. Ben bir defa dilekçemi verdikten sonra TTNET'in beni uğraştırma ve istediğimin aksine işlem yapma hakkı bulunmadığından dolayı en kısa sürede iptal işlemlerim gerçekleşmese hukuki yollara başvuracağım.

Recep 152 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi12 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Recep12 Kasım 2014

    Şikayetime ve durumumu açık bir şekilde belirtmeme rağmen ttnet halen benimle iletişime geçmedi. Ekim ayı içerisinde beni aradıkları konuşma kendillerinde kayıtlı olup dinlemeleri yeterlidir. Buda işlerine gelmiyor ve benim onayım olmayan işlemler yapılıyor bu hafta içinde sorunum haledilmese kesinlikle pazartesi günü davacı olacağım.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön