24 Ağustos 2013 #1973984

TTNET İptal Talep Ettiğim Hattıma 2 Aydır Fatura Ödemiyormuşum!

1 Temmuz günü TTNET şubesine giderek internet hattımı iptal talebinde bulundum. İptal talebi alındıktan birkaç gün sonra TTNET yetkilileri arayarak iptal talebimi bir de telefondan duydular.
Tüm bunlara rağmen geçen gün TTNET'ten aldığım bir maile göre kapatmış olduğum hattıma ait faturamı, 2 aydır ödemediğimi öğrenmiş oldum.


Müşteri hizmetlerini aradığımda, sistemde hattımı iptal ettirdiğime dair bir bilginin olmadığını, gerekli itirazın tarafımdan alındığını ve en kısa zamanda bana dönüleceği konusunda standart bir cevap aldım.


İtirazımın üzerinden 4 iş günü geçmesine rağmen herhangi bir geri dönüş alamadım. Bu da TTNET'in, bana, bu gibi durumlarda süreci iyi yönetemediğini gösteriyor.

Sedat 37 Okunma

Cevaplar

  • Sedat26 Ağustos 2013

    Benimle yapılan görüşmede hala sistemde böyle bir talebin olmadığını belirtiyorlar.2 aylık faturayı ödemem gerektiğini söylüyorlar. Genel Müdürlük'te iptal talebinde bulunduktan ve iptal talebine istinaden, iptal talebimi telefonda teyid ettikten sonra bir müşteri olarak ben, üzerime düşen görevi yapmama rağmen, hala işi yokuşa sürmekteler. Müşterilerle yapılan bütün konuşmalar kayıt altına alınmaktayken yapılan incelemde bu neden göz önüne alınmadı? Madem ben iptal talebinde bulunmadım,internetim iptal talebinde bulunduğum gün neden kesildi?

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön