24 Ocak 2014 #2253656

TTNET İptal Talebime Rağmen Fatura Gönderdi

TTNET'e 03.09.2013 tarihinde iptal talebinde bulundum. İptal kayıtlarında iptal talebim olmasına rağmen hattımı iptal etmeyip fatura yansıttılar. Hattımı kullanmadığım halde fatura detaylarını istedim onu bana gönderemeyeceklerini söylediler. Çünkü interneti kullanmadım. Yasal süreç başlatacağım fatura detayları olmadan başlayamıyorum. Detaylı faturayı göndermemelerinden şikayetçiyim. Tabiki kullanmadığım internet hattına fatura yansıtmalarından da şikayetçiyim.

Osman 66 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön