24 Ağustos 2013 #1974210

TTNET İptal Sonrası Fatura Gönderdi!

TTNET internet sağlayıcılığımı iptal ettim sonrasında ise üyeliğim olmayan Tivibu için bir fatura ve 2011 yılına ait gerçek dışı bir fatura önüme geldi. Aboneliklerini iptal eden kişileri cezalandırdığını sanan TTNET para kazandığını zannediyor ama kaybettiği prestiji düşünmüyor.

Ertaç 230 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Ertaç25 Ağustos 2013

    Buraya şikayet yazanların ben dahil tamamına yakını müşteri hizmetlerinizle görüşmüştür.Tarafınızdan herhangi bir net cevap alınamadığı için insanlar buraya şikayetlerini yazıyor.Şu tarih itibari ile sosyal mediada gücümün yettiğince diğer internet kullanıcılarınında ttnet ile yaşamış olduğum sorunları bilmelerini sağlamak insani görevimdir.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön