20 Mayıs 2013 #1802930

Ttnet İptal Olana Hatta Fatura!

2 nisanda 2128763***7 numaralı telefon hattına bağlı adsl aboneliğimi iptal için başvurdum. Bu tarihten yaklaşık 1 hafta önce de telofonumu diğer bir servis sağlayıcıya geçirdim. 2 nisandan 3-4 gün sonrada ıslak imza ile iptal ettiğimi bildirdim...
Tüm bunlara rağmen yani telefonum ttnet te değil hem ıslak imza ile hem de telefonla iptal verdim. Hala fatura geliyor. Anlamıyorum ev telefonum yok ama hala adsl hizmeti aldığım belirtiliyor. Daha ne yapmam lazım..

Hasan 10 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi20 Mayıs 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön