15 Nisan 2015

TTNET İptal İsteğine Rağmen Aboneliği Dondurdu!

7016825089 numaralı ADSL aboneliğini iptal için dilekçemi faksladım, bana yapılan geri dönüşe iptal isteğimi bildirdim. Hattı iptal ettirdiğimi ve bir daha kesinlikle aktif etmeyeceğimi anlattım. Bu konuşmadan sonra TTNET'ten bana aboneliğime devam ettiğim için teşekkür! Mesajı geldi. Şikayet ettiğimde siz dondurmuşsunuz yine dilekçe vermeniz lazım cevabı ile karşılaştım. Olay nedeniyle yükselen tansiyonuma mı üzüleyim, gelen teşekkür mesajına mı güleyim?

Alper 125 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Nisan 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Nisan 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön