24 Ocak 2014 #2253647

TTNET İptal İşleminden Sonra Port Boşaltılmaması

19.01.2014 tarihinde TTNET müşteri hizmetlerini arayarak taahhüt süresinin sona erdiği İnternet bağlantımı kapatmak istediğimi belirttim.Telefon görüşmesi sonunda İnternet bağlantımın kesildiği ve 10 gün içinde bağlı bulunduğum Telekom müdürlüğüne giderek dilekçe ile iptal işlemini sonlandırmam gerektiği bildirildi.


21.01.2014 tarihinde Telekom müdürlüğünde dilekçe ile kapatma işlemini sonlandırdım. Aynı gün başka bir İnternet sağlayıcı ile sözleşme yapmak istediğimde TTNET'in portu hala boşaltmadığını öğrendim. 2 gündür aramalarıma rağmen hala portu boşaltmadılar ve 10 günden bahsediyorlar. 10 gün boyunca hangi hakla beni internetsiz bırakıyorsunuz ? TTNET'i bıraktığımız için mi bu eziyet?

Murat 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön