10 Eylül 2013 #2003505

TTNET İptal İşleminde Yanlış İşlemler Yapıldı!

1 ay boyunca 7 kez uzun süreli kopma yaşayan (153726663 şikayet no) abonelik için ıslak imzalı dilekçe verdiğim bayan ( TTNET müşteri hiz. Kadıköy sorun çözülmezse çalıştığı katı ve ismini sonraki adımda belirteceğim) iptal nedenimi ekonomik nedenler olarak belirtmiş muhtemelen iptal sonrası ortaya çıkacak faturaya itiraz edememem için.


Bugün iptali kontrol etmek için aramış olduğum müşteri hizmetlerinde otomatik olarak hattın tekrar aktif hale getirildiğini, hizmet alamadığım internete ait de fatura oluşturulduğu bilgisi verildi.
Yöneticilerinin Avrupa'da okumakla övünüyor fakat Avrupalı yönetim anlayışının çok gerisinde.

Gülnur 39 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi10 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön