06 Şubat 2014 #2280080

TTNET İptal İşleminde Taahhüt Bedeli İstiyor

Aralık ayında TTNET Net limitsiz internet paketine abone oldum. Ancak bu iki aylık süre zarfında internetten faydalanamadım. Müşteri hizmetleri, arıza kaydı ve randevu işlemleri gibi gerekli tüm işlemleri yaptırdım. Ancak iki ay içerisinde bağlantı da sağlanamadı, TTNET'ten yetkili bir teknik personelde arıza için gelmedi.


Ben Ocak ayı içerisinde inetrnet hattımı müşteri hizmetleri ile görüşerek iptal ettirdim. Bugün müşteri hizmetlerini aradığımda iki aylık fatura bedelinin olduğunu ve iptal aşamasında taahhüt bedeli olarak 180 TL ücret ödemem gerektiğini söylediler. Ben bu iki aylık süre boyunda bağlantı kuramadım ve şuan mağdurum. İki aylık fatura bedelini de 180 TL'yi ödemek istemiyorum.

Arzu 175 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön