02 Mart 2015

TTNET İptal İşlemi ve Faturalandırma

3 Kasım tarihinde Telekom'un genel merkezinden internet servisimi iptal ettirdim ve iptal eden kadına defalarca ödemem gereken başka bir şey olup olmadığını sordum ve bana ödeme yapmam gereken herhangi bir şey olmayacağını söyledi. Üstüne 2 hafta önce bir tebligat aldım ve borcum olduğu ortaya çıktı.

Bankadan hizmet numaramı sorgulattığımda ödenmemiş bir borcunuz bulunmamaktır ibaresi alıyorum. Borcum varsa da tebligattan önce hiçbir şekilde bilgilendirilmedim ve bana hiçbir fatura gelmedi. Zaten borcumun 90 lira olması da imkansızdı çünkü ben tarifem için 66 lira veriyordum. Üstüne bide avukat parası bindirilmiş ve 223 TL olmuş.

Ece 114 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön