23 Ocak 2014 #2251264

TTNET İptal İşlemi Fiyaskosu!

Mart 2013 tarihinde Tivibu ve İnternet hesabımı iptal ettirmeme rağmen, TTNET yekililerinin kullandığı sistemde bir hata olması sonucu üyeliğimin devam ettiğini öğrendim. Bu nedenle kullanmadığım internet için 8 ay sonra 509 TL borcu olduğu tarafıma bildirildi.


Verilen 10 günlük süre içerisinde cihazları teslim etmeme ve ıslak imza bırakmama rağmen iptal işlemimi gerçekleştirmiyorlar ayrıca şikayetimi değerlendirmemi bildirmek için aradıklarında telefonu açmam ile suratıma kapanması bir oluyor. Geri aradığımda "sonucu bildirmek için sizi aramışlar ama ulaşamamışlar" cevabını alıyorum.
Bu kurumun hiçbir ürününü kullanmıyorum, kullananlara da bu olayı ayrıntısı ile anlatmayı görev edindim.

İlyas 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön