18 Nisan 2013

Ttnet İptal Ettirdiğim Üyeliğime Fatura Geldi!

Yalın ADSL'i aldığım gün Tivibu 3 aylığı bedava olacak şekilde verildi. 3 ay sonunda, Tivibu'yu iptal etmek için aramayı unuttum ve Mart ayı faturasına Tivibu ücreti yansıdı. Mart ayı faturasını ödedim. Daha sonra, artık bu ücreti ödemek istemedğimden TTNET müşteri hizmetlerini aradım ve Tivibu üyeliğimi iptal ettirdim.


Bu işlemi mart ayının son haftasında gerçekleştirdim. Eve gelip Tivibu üyeliğimi kontrol ettim ve kapatıldığını gördüm. Ancak Nisan'daki fatura ücretine de Tivibu ücretinin yansıdığını gördüm. Lütfen gerekli kontrolleri yaparak, gerekli ses kaydını dinleyerek benim Tivibu'yu iptal ettiğimi ve nisan ayı faturasında bu ücretin gördüğünü teyit edin ve gerekeni yapın.

Gürkan 219 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi22 Nisan 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Gürkan19 Nisan 2013

    Şahsıma herhangi bir geri dönüş yapılmamıştır.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Nisan 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön