24 Ağustos 2013

TTNET İptal Ettiğim Hatta Borç Çıkardı!

TTNET 20.01.2012 tarihinde bütün borçlarımı ödeyerek iptal ettirdiğim hattıma ait 21.08.2013 tarihinde borç bilgisi göndermiş ve üzerine 2 sene boyunca faiz eklenmiştir. Bu borcu da 29.08.2013 tarihine kadar ödememi istemektedir.


Telefon ile aradığımda her zamanki gibi yarım saat bekletilmiş ve tabiiki de telefon hizmetini ve orada çalışan insanları gerçekten neden koyduklarını anlamadığım bir sistem, ve bir bayan herşeye "sistemde buna ait bir bilgi yok" demiş ve bayiiye gidin diyerek hiç bir şekilde yardımcı olmamıştır. Bıktırmış bir devlet hizmeti daha. En kısa zamanda yeni hattımı da kapattırmak üzere...

Miray 75 Okunma

Cevaplar

  • Miray04 Eylül 2013

    Firma bana mail atarak, benimle irtibat kuramadığını belirtmiş; fakat, ne cevapsız aramam var ne de çekmediyse bile telefonum arandığına dair hattımdan bir mesaj var... firma benimle iletişime geçmedi.

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Ağustos 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi24 Ağustos 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön