03 Mart 2015

TTNET İptal Ettiğim Hat İradem Dışında Açılmış!

Geçen hafta TTNET aboneliğimi Türk Telekom'a giderek iptal ettim. Bugün ise TTNET'ten aradılar ve istersem 24 ay 49 TL fiyattan yararlanabileceğimi belirttiler. Bunu kabul etmedim. Sonrasında arayan arkadaş "bu durumda hattınızı iptal edilmek üzere donduruyorum, size fatura gelmemesi için. " tabirinde laf dolama yöntemi ile bir şeyler söyledi. Bu söylediğinin iptal işleminin bir parçası olduğunu ifade ederek telefonu kapattı. Telefonu kapatır kapatmaz bana SMS geldi: "aboneliğinizi iptal işleminden vazgeçtiğiniz için teşekkür ederiz diye" ancak ben böyle bir işlem yapmadım. Çağrı merkezini aradım öğrendim ki hattı tekrar kullanıma açmışlar. Hattımın derhal komple kapatılmasını istiyorum.

Sümeyye 238 Okunma

Cevaplar

  • Sümeyye07 Mart 2015

    TTNET aradı yapacak bir şey yok iptal edecekseniz ıslak imza vermeniz gerekir diyorlar. İyide ben iptal işlemini geri çekmedim diyorum, yapacak bir şey yok diyorlar. Ahtapot vampir gibiler.

  • Türk Telekom Temsilcisi04 Mart 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi03 Mart 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön