11 Şubat 2014 #2286670

TTNET İptal Etmemek İçin Ellerinden Geleni Yapıyorlar!

4 şubat tarihinde TTNET İnternet aboneliğimin iptali ile ilgili Telekom'a başvurdum.Cayma bedelini de göze alarak iptal ettim. Ancak bilindiği gibi iptal ettirmemek için telefonla aradılar. Kararımın kesinliğini belirttim.


Ama anlamıyorlar da anlamıyorlar. Hala iptal etmiş değiller. Cayma bedelini ödeyip kapatmak istiyorum. Hala kullanımdaymış gibi fatura göndermeye devam ediyorlar. Bundan sonra ne TTNET ne de Telekom la işim olur. Tek çıkar yol bunları mahkemeye verip mi İnternet aboneliğimi iptal ettirmek.

Firat 59 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön