06 Şubat 2014 #2278724

TTNET İptal Etmeme Rağmen Tekrar Aktif Hale Geldi!

13.01.2014 pazartesi günü abonelik iptali için Yalova Türk Telekom müdürlüğüne gidip ıslak imza verip abonelik iptal talebinde bulundum.Yasal süre dolayısı ile 10 gün beklemem gerektiğini söylediler.İnternetimin hemen kesilmesine rağmen portum 10 gün boşaltılmadı.10 gün sonunda internetimin tekrar aktif hale getirildi.


Telekom'a tekrar gittiğimizde ıslak imza vermediğiniz için abonelik tekrar aktif hale gelir denildi.Bir yanlışlık yaptığımızı düşünüp işlemleri tekrarladık.Tekrardan 10 gün beklememiz gerektiği söylediler.


Gerek Türk Telekom müdürlüğünde işlem yapan personele gerek müşteri temsilcilerine arayıp sorduğumda bütün işlemlerin tam olduğunu beklememiz gerektiği söylendi.Ama nasıl olduysa bugün 05.02.2014 günü TTNET internetim tekrar aktif hale geldi.

Cem 55 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön