15 Ocak 2015

TTNET İptal Etmek İstiyorum, Şikayet Alıp Bekleyin Diyorlar

6 ay önce iptal ettiğimi sandığım internet dondurulmuş ve bana herhangi bilgi verilmedi. Şikayette bulundum kayıt alındı. Ancak kullanılmayan ınternet aktif gözüküyor ve ben ne zaman müşteri hizmetlerini arasam şikayet alıp haber veririz diyorlar. Kullanmadığım halde hala bu hizmet numarası işlem görüyor ve ücret yansıtılıyor.


Kullanmadığım bir şeyi iptal etmek istiyorum, bekleyin diyorlar ve uzatıyorlar. Artık iptal edilsin ki ücret işlemesin yardım edin. Çok kötü bir sistem işlenmekte. Müşteri hizmetleri de iptal etmek istediğimi söylememe rağmen bekleyin diyor. Boşuna para ödüyorum. Yeter artık biraz ilgi gösterilsin, çözüm bulun.

Ertuğrul 676 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Ocak 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi15 Ocak 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön