13 Şubat 2013 #1630301

Ttnet İptal Edilmiyor!

13 ocakta üyeliğimin iptali için çağrı merkezini merkezi ve 15 Ocakta da dilekçe verip iptal ettirdim.Ama daha sonra Ttnet'ten tekrar aradılar, şu kadar borcunuz var diye, ben iptal ettirdiğimi söylediğimde, üyeliğimin devam ettiğini söylediler. Ben Müdürlüğe tekrar gittim, Müdürlükteki memurlar siz çağrı merkezi tarafından aranmışsınız ve iptalden sonra üyeliğinizi onaylamışsınız dediler.


Ben de öyle birşey olmadığını söyleyerek kayıtların dinlenmesini istedim. Çağrı merkezine sorduklarında onlar da öyle bir kayıt olmadığını doğruladılar. Üyeliğimin müdürlük tarafından iptal edilmediğini söylediler. Üyeliğimi ne yapsam iptal ettiremiyorum,şimdi tekrar başa döndüm. Ttnet'e üye olurken dikkat!

Deniz 79 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi16 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön