09 Ekim 2015

TTNET İptal Edilen İnternete Fatura Gönderildi

26.08.2015 tarih ve 3578109 no.lu şikayetim sonucunda TTNET müşteri hizmetleriyle yaptığımız telefon görüşmesi, çekilen faks ve e-mail neticesinde hattımızın iptali gerçekleşti. Buna rağmen TTNET firması hiç kullanmadığımız, üstelik iptal ettiğimiz halde bir aylık fatura gönderdiler.


İptal edilen internet için neden ödeme yapmamız gerekiyor TTNET firma yetkililerine soruyorum? İptal işlemleri sırasında zaten yeteri kadar sıkıntı yarattılar. Tam TTNET'i kapattık kurtulduk dedik şimdi de ödeme faturası gönderiliyor.


TTNET yetkilileri anlamadığınız için tekrarlıyorum firmanızdan DSL (İnternet) hizmeti almıyoruz iptal ettirdik kullanmıyoruz.
Bir an önce sorunun çözülmesini istiyoruz.

Gülay 38 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Ekim 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan irtibat GSM numarasına SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Ekim 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön