31 Ocak 2014 #2268634

TTNET İptal Edilen Hizmet İçin Fatura Gönderdi Ve Hatayı Hala Gidermiyor

İnternet paketimi Ocak ayı başında Aralık faturamı ödeyerek iptal ettirdim ve Türk Telekom şubesine iptal imzamı teslim ettim. 1 Ocak itibariyle hizmet aldığım adresten taşındım. Şubede ve telefonda konuştuğum yetkililer kuruma borcumun kalmadığını kayıtlı görüşmelerde teyit ettiler. Ancak 16 Ocak'da e-posta ile tarafıma Ocak 2014 dönemi için fatura gönderimi yapılarak ücret talep edildi. Müşteri temsilcisini arayarak fatura itirazımı gerçekleştirdim. Hizmet almadığım ve kurumla olan ilişiğimi kestiğim halde tarafımdan ödeme talep edilmesi büyük bir hatadır. Konuyla ilgili hatanın acilen düzeltilerek bir an önce tarafıma bilgi verilmesi gereğini bilgilerinize sunarım.

Hakan 77 Okunma

Cevaplar

 • Hakan17 Şubat 2014

  Şubat ayının 10 undan sonra sorunun çözüleceği iletilmişti. Ancak halen ödenmemiş fatura görünüyor.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Hakan31 Ocak 2014

  Daha önce de ilgili firmaya şikayetimi ilettim ancak yapıcı ve çözüme yönelik bir cevap alamadım. Buraya standart cevaplar yazarak sorun çözülmüş gibi gösterilmek isteniyor. Şu an kendileri beni borçlu olarak gösteriyorlar. Bu ilgisiz tavır devam ettiği sürece ve çözüm alamadığım takdirde tüketici haklarımı ve yasal haklarımı kullanacağımı bildirmek isterim.

 • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön