30 Nisan 2015

TTNET İptal Edilen Aboneliğe Para Cezası

Benim Şubat ayının 2'sinde evime internet bağlattım üniversiteli kampanyası. İnternet bağlantı modem geldi her şey okey. Birkaç gün kullandıktan sonra internet gitti aradım müşteri hizmetlerini. Bana dedikleri şey şu " Aboneliğiniz uygun görülmedi kapatıldı. Peki ne yapabilirim diye sordum. Yeni abonelik açın denildi.

Yeniden abone olduk bu sefer abimin adına normal bir kampanya. Önceki aboneliğe ağır modemi de göndermemizi istediler gönderdik modemi de. Abim adına internet açıldı sıkıntısız. Benim adıma olan internet Şubat ayının 25'inde tekrar aktif olmuş. Bir evde iki internet aboneliği olmuş oldu. Mesaj geldi faturayı ödeyin.

Şinasi 193 Okunma

Cevaplar

 • Şinasi'nin Teşekkür Mesajı06 Mayıs 2015

  Keşke daha önceden buradan şikayettw bulunsaydım günlerimi aldı bu karışıklık. Yinede teşekkür ederim

 • Türk Telekom Temsilcisi05 Mayıs 2015

  Müşterimiz ile 05.05.2015 tarihinde görüşme sağlanmış olup konu ile ilgili bilgilendirmeler yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Şinasi03 Mayıs 2015

  Dolmuş yapılacak denildi ama 3 gündür dönüş sağlanmadı

 • Türk Telekom Temsilcisi30 Nisan 2015

  Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön