08 Kasım 2013

TTNET İptal Edilemeyen Sözleşme!

2 Yılık abonesi olduğumuz TTNET İnternet sözleşmesini iptal ettirmek istedim babamın adına kayıtlı telefonla görüştüm hat sahibi bizzat başvuru yapacak dediler, iptal dilekçesini imzalatır isem kendim yapabilir miyim dedim evet dediler, başka ne lazım dedim babanızın kimlik fotokopisi dediler, hazırlayıp gittiğimde kabul etmediler. Birde bana maval okuyorlar, insanı saf yerine koymaya çalışıyorlar.


Bana ölüm ve ağır hastalık hariç bizzat gelecek diyorlar sanki ölü ve ağır hasta gelebilecekmiş gibi birde açıklama yapıyorlar, telefonla hizmeti devam ettirebildiğimizi biliyorum çünkü kaymakamlıkta çalışıyorum telefonla bu işlemi yaptım sanki evlilik sözleşmesi imzalamışız gibi yakamızı bırakmıyorlar.

Serdal 73 Okunma

Cevaplar

  • Serdal12 Kasım 2013

    telesekretin msjlarını tekrarlıyorsunuz bilmediğimiz bişey söylüyorsunuz sanki

  • Türk Telekom Temsilcisi11 Kasım 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi09 Kasım 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön