04 Mayıs 2013 #1778233

Ttnet İptal Dilekçem Dikkate Alınmadı!

Eski ofisimden taşınırken Telekoma gidip bütün şirket evraklarım ile iptal dilekçemi Ttnet e verdim. bundan 5-6 ay sonra ödenmemiş faturalarınız var diye beni aradılar ve iptal dilekçesi olmadığını söylediler.


Bunun üzerine tekrar gidip bütün evraklar ile tekrar başvurdum. yine aynı şey oldu tekrar 5-6 aylık ödemediğim faturam olduğunu söylediler. Bende tabi bunu ilettim ve beni arayacaklarını söylediler. Ne mi oldu, 4 ay daha geçti üzerinden şimdi avukat arıyor icraya verilecek deniyor. Bakalım ne yapacak Telekom.

Mehmet 86 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet21 Mayıs 2013

  Evet ttnet aradı maalesef tarafımıza iletilmiş herhangi bir evrak bulunmadığını söylüyorlar. Kamera kayıtlarına bakın diyorum kabul etmiyorlar. Ttnet haksız yere benden 600 tl daha almış olacak. Bende ne mi yapacağım. Şimdi bütün şirket hatlarımı, sahış hatlarımı ve tanıdığım tüm arkadaşlarımın internet telefon ne varsa kapattıracağım. Aman siz siz olun dikkat edin

 • Mehmet07 Mayıs 2013

  Şikayetimle ilgili hiç bir şey çözülmedi.. Şikayet.com dan dolayı bir hanımefendi aradı size en kısa zamanda geri döünş yapılacak dedi. Arayan olmadı. Telekom ile cuma günü görüştüğümde ptesi günü aranacağım söylendi fakat yine kimse aramadı. Ben arıyorum verilen cevap bekleyin işleminiz yetkili birim tarafından değerlendiriliyor şeklinde. Yani telekom buraya cevaplandı olarak not düşüyor ama sadece biz sizi arayacağız şeklinde bir cevaplandırma. Çözüme yönelik hiç bir şey yok

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Türk Telekom Temsilcisi04 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön