18 Eylül 2013

TTNET İptal Bedeli 478 TL!

Geçen ay TTNET ve Tivibu hizmetinden ayrılmak istediğimi ve bunun ile ilgili bir kampanyamın devam edip etmediğimi, ayrıldığım takdirde bana ödetilecek olan miktarı öğrenmek için TTNET' in 444 lü telefonunu aradım. TTNET görevlisi kampanyanın olmadığını çıktığım takdirde sadece fatura bedelini belki sadece küçük ilaveler olabileceğini söyledi.


Ancak dün gelen faturada tam 478 TL borcumun olduğu yazıyor. Peki neden bu bana önceden söylenmedi, sanki kendileri bilmiyorlarmış gibi. Ayrıntılara baktığımda 137 TL avantaj bedeli ile 330 TL Tivibu cihaz bedeli olarak yazıyor. Neden cihazı geri almıyorlar? Ben kullanmadığım sisteme ait cihazı ne yapacağım. Baştan bu tip şeyleri söylemiyorlar.

Bahattin 54 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Eylül 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön