30 Ekim 2014

TTNET İptal Başvurusu Yapılmış Hizmete 1 Yıllık Fatura!

2013 Ekim ayında, kullanmış olduğum ADSL hizmeti telefon/adsl abone iptali için başvuruda bulundum, gerekli formları doldurup imzaladım. Aradan bir yıl geçtikten sonra TTNET bana birikmiş fatura borcumun bulunduğunu ve faturayı ödemezsem yasal işlem başlatacağız vs. İle ilgili mail yolladı. 444 0 375'e sorunu bildirdim, geri dönüş yaptılar ama sistemlerinde iptal talebi bulunmuyormuş.

Gönül 282 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ekim 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Gönül30 Ekim 2014

    Burdan tüm TTNET ve diğer benzer hizmeti alan tüketicilere sesleniyorum: Aldığınız hizmeti iptal için başvurduğunuzda iptal ettirdiğinize dair imzaladığınız, ibraz ettiğiniz belgelerin bir kopyasını elinizde bulundurun. Burdan iletmiş olduğum şikayet neticesinde TTNET yine aynı şekilde "sistemimizde iptal başvuru bulunmamaktadır, yaptığımız herşey kayıt altında ve yasaldır" deyip yasal işlem başlatacağız diye tekrarladı. TTNET'ten kaynaklanan hatadan mağdur edildik, biz de yasal haklarımızı kullanacağız.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Ekim 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön