25 Temmuz 2015 #3402422

TTNET İptal Başvurumu Onaylamama Rağmen Donduruluyor

İki yıldır iptal etmek istediğim 7013***5 no.lu hattımın dondurulmasından şikayetçiyim. Bugün iptal onayım için aradıklarında iptal edilmesini onaylıyorum dememe rağmen tekrar benden onay almadan kendi isteklerine göre dondurdular. Üstüne üç kere 'iptal etmenizi onaylıyorum lütfen iptal edin hattımı' dememe rağmen 'çağımız internet çağı kapatmayın' diye dalga geçer gibi müşteriyle iletişim kuran bir kurumdur.


Bugünkü konuşmayı sistemde kayıt altına bile alınmamış TTNET' e gidip sorduğumda sizi bugün aramamış kayıtlarda çıkmıyor demesine rağmen benim hattını nasıl donduruyorlar? Tarafımca bugünkü aradıkları konuşmayı o an kaydettim haftaya en yakın zamanda davaya verilecek kurumdur.

Merve 56 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Temmuz 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Temmuz 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön