18 Şubat 2015

TTNET İptal Aboneliğime 39 Günlük Fatura Gönderdiler!

Telefon ve internet hattımız için iptal başvurusunda bulunduk, ikna ekipleri aradı ve iptal sebeplerimizi anlattık. Sorunlarımızı aşacaklarını söylediler ve bir teklif sundular. Teknik sorunumuzun aşılmadan önce hiçbir pakete girmek istemediğimizi söyleyince şartımızı kabul edip "önce teknik ekip göndereceklerini sorunumuzu aştıktan sonra taahhütnameyi göndereceklerini ve sorun aşılamazsa daha fazla uğraştırmayacaklarını yani hattımızı iptal edeceklerini ve hiçbir fatura göndermeyeceklerini" beyan ettiler bizde yedik.

Teknik ekip gelmedi sözleşmeyi geri gönderdik ve iptal işleminin tamamlanmasını bekledik. İptal edilmedi ve 39 günlük iki fatura gönderildi. Ses kayıtları mevcut!

Yasir 1.071 Okunma

Cevaplar

  • Yasir21 Şubat 2015

    Mail içeriği "ADSL aboneliğinize ilişkin yapılan kontrollerde, haklılığınız tespit edilmiş olup tarafınıza yansıtılan ocak dönemine ait 45,8 TL fatura tutarının düşümü sağlanmıştır. " Yaşananlar üzücü ama telafisi memnun etti. Tekrar TTNET ile devam ediyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi21 Şubat 2015

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine, şikâyet içeriğinde yer alan mail adresine bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi18 Şubat 2015

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön