30 Mart 2015
Yorum Yap
#3146736

TTNET İptal!

Uzun bir süredir doping ADSL'den aboneliğim vardı. Üst üste TTNET'den telefonlar aldım ve kampanyalarını tanıttılar (sözleşmemin ne zaman bittiği bilgisi nasılsa biliyorlar). TTNET'e sözleşmem bittiğinde abonelik yapılmasını onayladım. Doping ADSL'den sözleşmeden cayma bedeli istendi. TTNET'i arayıp neden sözleşme bitmeden aboneliği bitirdiklerini sordum. Abonelik başvurusunu bayii'den yaptığımı ve ses kayıtlarına ulaşamadıklarını söylediler.


Bayii ismini vereceklerini söylediler ve en yakın TTNET merkezinin adresini vereceklerini söylediler. Bir dönüş olmadı.

Yakup 145 Okunma

Cevaplar

  • Yakup09 Nisan 2015

    TTNET Bu konuda hiçbir çözüm getirmedi. Sabit telefon ve TTNET internet abonelik iptal işlemi başlattım. Bana gelen mesajı sizinle paylaşacağım. "... ... .No'lu hatinizin iptal talebi için 4440375 numarasından aranarak bilgilendirileceksiniz. İptal talebinden vazgeçtiyseniz bu mesajı dikkate almayın" Bu mesaj dan sonra aranmadım. Bu durumdan rahatsız olup gelen bir vatandaş beni aramadılar sözleşmeyi yenilemişler tekrar iptal için geldim dedi. Yani kazara gelen telefonu açmasam veya yanlışlıkla kapatsam iptal talebini çekecekler. Biran önce aranarak aboneliğimin sonlandırlmasını istiyorum.

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Mart 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Mart 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler