29 Eylül 2015

TTNET İphone 6 Kampanyası Hakkında!

Kampanya şartları şöyle. En az 1 yıllık TTNET abonesi olmak (yaklaşık 2 yıllık aboneyim bu şart uyuyor), daha önceki cihaz kampanyaları üzerinden 1 yıl geçmesi (ben daha önce faydalandım ve 14 ay oldu. Dolayısı ile bu şartta uyuyor), diğer şart 1 yıl içerisinde hattın 2 defadan fazla kapalı olmaması. İşte burada büyük bir yanlışlık var. Hatlar bir çok sebepten dolayı bazı durumlarda kapalı kalabilir. Örneğin otomatik ödeme talimatı olan fatura vardır son ödeme tarihinde hesapta para bulunmadığından dolayı hat kesilir veya bunun gibi art niyetsiz bir çok sebep olabilir. Bence mühim olan hattın kaç defa kapandığından çok ne kadar süre kapalı olduğu baz alınmalıdır.

Fatih 565 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi30 Eylül 2015

    Müşterimizin talebi ile ilgili kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinde yer alan “Bize Ulaşın” formunu doldurarak bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Eylül 2015

    Değerli Müşterimiz, İlettiğiniz konu ile ilgili incelemelerimiz başlatılmıştır. En kısa sürede tarafınıza geri dönüş yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da www.ttnet.com.tr adresinden ileterek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön