06 Şubat 2014 #2280527

TTNET IP İptal Ettirme Cezası

Statik IP adresimi mart 2014 itibari ile 9 TL çıkacağı uyarısı geldi TTNET' ten bende telefon açtım iptal edin gerek yok, statik IP ye 9 tl yüksek dedim tamam dediler, onaylarken 15 TL iptal ettirdiğim için cezası var dediler, ben bunu statik ıp yaptırırken taahhüt diye bir şey söylemediler. Protesto ediyorum TTNET' i.

Ahmet 298 Okunma

Cevaplar

  • Ahmet07 Şubat 2014

    ttnet ten tarafımı arayarak bilgi verdiler. şöyleki böyle bir ödemenin olmadığını böyle bir ödeme gelirse tarafınıza bize haber verin iptal işlemi yapacağız dediler. Yalnız ttnet te elemanları bilgilendirmede sorunları var herhalde iptal ettirdiğim kişi 15 tl ceza var demişti. hatta kendilenire görüşme kayıtlarını inceleyiniz dedim.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi07 Şubat 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön