25 Şubat 2013 #1651810

Ttnet IP Alamama Sorunu Yaşıyorum!

5 gün önce bağlantımın yapıldığı internet hizmetini ip adresi alamadığım için henüz 1 sn bile kullanamadım. Ttnet müşteri hizmetlerini aradığımda bir türlü çözüm üretemiyorlar. Yok modem ayarların yanlıştır ayarla yok modemin bozuktur. 3 değişik modem denedim üstelik. Müşteri hizmetlerini aramaktan bıktım. Güya acil kodlu kayıt oluşturuyorlar ama 3 gündür kimse aramadı bile. artık ben de sorunun tıpkı Ttnet'in yaptığı gibi kendiliğinden çözülmesini bekliyorum.

Nazmi 541 Okunma

Cevaplar

  • Türk Telekom Temsilcisi26 Şubat 2013

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Şubat 2013

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön