12 Şubat 2014 #2290814

TTNET İnternetteki Hız Sorunu

Benim internet paketim 8mbt sınırsız 50gb adil kullanım hakkı var. Ben her ay 50 gb aştığım için beni arıyorlar veya mesaj atıyorlar. Adil kullanım kotanızı 100gb yükseltelim diye. Bunlara gerek yok adil kullanımı aşınca zaten 3mbte düşüyor. Benim olduğum bölge zaten 2mbte anca çıkıyor. Yine bir gün kotanızı yükseltelim diye aradılar. Gerek yok zaten hızım düşük dedikçe anlamıyor yükseltince daha da artacak diyor.


Aynı soruyu 2 defa sordum. Benim hızım artacak mı diye evet dedi ve paketimi beni yanıltarak +6 lira fazla değiştiler hızım değimedi. Daha da düştü eve gelip bakın diyorum, bakmıyorlar. Ne yapsak, kime gidelim bilmiyoruz. Yine bu mesajdan sonra arayacaklar güncelleme yapalım, yerin dibine batsın güncellemeniz.

Muhsin 39 Okunma

Cevaplar

 • Muhsin14 Şubat 2014

  sizi allaha havale ediyorum bugün aradılar ses kayıtlarını inceledik sorun yok diyolar.bende diyorum ki kardeşim benim alt yapım ikimegabit çekiyor madem ben adil kullanım kotasını yani 50 gb aşmışım hızım üçmegabite düşüyor benim zaten 2megabit hız var niye tarifemi değiştiriyorsunuz niye fazla ücret ödediyorsunuz müşteri temsilcisi bi bayan dediki bana siz bu tarifeye boşuna geçmişsiniz size faydası olmaz 50gb aşsanızda hızınız sabit yani iki megabit kalır dedi çünkü alt yapı desteklemiyor diyor siz insanları böyle kandırıyorsunuz. savcılığa falan başvurabilirsiniz diye de yol gösteriyorlar hiçbir savcının hiçbir şahidin olmadığı hakimler hakimi olan tek allahın huzunda hesaplaşacağız.sizinle ben 9. aya kadar sabredecem sonra size elveda diyecem.benim tarifemi geri alın eski ilk size başvuru yaptığım tarifeye geçirin.

 • Türk Telekom Temsilcisi14 Şubat 2014

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Muhsin13 Şubat 2014

  siz ancak oturduğunuz yerden güncelleme yaparsınız eve gelin bakın diyorum 10 lira ücret alırız diyolar ben 20 verecem hızımı ayarlayın zaten böyle giderse bende netimi kapatıp köyümüzdekilerle beraber bütün aboneleri başka firmalara yönlendireceğim.

 • Türk Telekom Temsilcisi13 Şubat 2014

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön