29 Ocak 2014 #2262781

TTNET İnternetteki Hız Düşüşü ve Tivibu'daki Yayın Sorunu

İnternet hızımızı sözleşmemizde 8 mbps'e kadar olmasına rağmen hiç bu hıza ulaşmadı ve son hafta 1 mbps'nin altına kadar düştü. Defalarca müşteri hizmetlerini aramamıza rağmen sürekli arıza kaydı oluşturuluyor ama sorunumuz çözülmüyor. Aynı zamanda günde 7-8 defa internet kopmaları oluyor. Son 3 aydır Tivibu her gün mozaikleniyor donmalar oluyor.


Arıyoruz ancak kalıcı çözüm yapılmıyor. Sürekli aradığımızda güncelliyoruz arıza kaydı oluşturuyoruz diyorlar ancak sorunumuzu çözmüyorlar. Bu sorunlarımızın çözülmesini istiyoruz.

Serkan 170 Okunma

Cevaplar

  • Serkan08 Şubat 2014

    maalesef TTNET hizmeti bu kadar 31/01/2014 günü arayıp problemi halletik dediler ben 31/01-08/02 2014 arası tatile çıktım bugün döndüm ve aynı durum tivibu donuyor yani çözdük dedikleri problem iki günü geçmiyor ve bugün 15:30 da aradım tivibu sorunumu belirttim, önce 5 mbps olan hızımı 2 mbps'ye düşürdüler yine aradım ve nedenini sordum yardımcı olan bayan bu sefer 1mbps'nin altına düşürdü güncelleme yapıyorum diyerek. Bir daha da aramaya elim gitmedi gelip bilgisayarı da alırlar diye. 23 üncü kez arıza kaydı oluşturdular bekliyorum tüm yasal haklarımı kullanacağım

  • Türk Telekom Temsilcisi31 Ocak 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön