25 Kasım 2014

TTNET İnternet'te Uzun Süreli Kopmalar Oluyor

İnternet'te kopma sorunları yaşıyorum. Daha önce de yaşadım ve kendi imkanlarımla çözmüştüm. Çünkü TTNET ilgisizdi hala ilgisiz. İki gündür bu sorun var. İki gündür çağrı merkezini arıyorum. Günde iki kez arıyorum hem de. Birisi modemi yeniden kur diyor diğeri bölgesel santral çalışması var diyor.

İki gündür iki farklı kişi farklı şeyler söylüyor. Modemi yeniden kurun İnternet gelir diyorlar kuruyorum sonuç hüsran. TTNET'in çalışma var yalanlarından bıktım. Santral çalışması var diyorlar ama İnternet binada bir bende yok. Bana özel santral kurmuşlar diye sevinmeliyim sanırım.

Kenan 244 Okunma

Cevaplar

  • Kenan27 Kasım 2014

    firmayı değiştirmek isterdim ama 24 ay taahhüt yaptım ne yazık ki

  • Türk Telekom Temsilcisi27 Kasım 2014

    Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

  • Türk Telekom Temsilcisi25 Kasım 2014

    Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön