15 Mayıs 2013 #1799158

Ttnet İnternette Kopmalar Oluyor!

TTNET 16mb Adsl abonesiyim. 5 gündür internetimde kopmalar yaşıyorum. Bu 5 günün 2sinde internetim hiç gelmedi. TTnet'i aradığımda "santralden bakacağız" diyor ama ne durum ile nede süre ile ilgili hiçbir bilgi vermiyorlar. Bu sorunla daha önce de karşılaştım ama eve gelen ekipte yeterli bilgi birikimi yok. Tek bildikleri ellerindeki aletten sinyal değerlerine bakmak. Neden hakkında en ufak bir bilgileri yok. Bu nasıl hizmet? Tekelsiniz diye bu rahatlık tabi.

Kerem 21 Okunma

Cevaplar

 • Kerem21 Mayıs 2013

  11 Mayıstan beri devam eden kopma sorunum sonunda giderildi. 8mb'e sabitlemişler sanırım. Üzerine çıkmıyor. Ay sonunda faturada göreceğiz artık.

 • Türk Telekom Temsilcisi21 Mayıs 2013

  Müşterimizin ilgili yazısı üzerine kendisi ile görüşülmüş olup gerekli bilgilendirme yapılmıştır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

 • Kerem15 Mayıs 2013

  Sorun hala devan etmekte ve TTnet'i arad???mda sorun kapat?lm??t?. ?imdi yeniden a

 • Türk Telekom Temsilcisi15 Mayıs 2013

  Müşterimizin şikâyeti tarafımıza ulaşmış olup, ilgili birim tarafından kontroller devam etmektedir. En kısa sürede müşterimize bilgilendirme yapılacaktır. TTNET A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 444 0 375 numaralı Çağrı Merkezimizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta göndererek bildirebilirsiniz. Saygılarımızla TTNET A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön